Visitkort.se

Kontakta oss

Här nedan finner ni olika sätt att kontakta oss;
våra öppettider, adress samt direktnummer till alla våra grafiker.
Ni kan även ringa oss på 08-20 20 15 eller maila oss på info@visitkort.se så hjälper vi er.

Öppettider

Mån – Tors: 08.00-17.00
Fre: 08.00-16.00

Adress

Transtigen 7
833 35 Strömsund

Administration

Simon

Simon Texmo
Ägare

simon@visitkort.se

Design & Produktion

Lizette

Lizette Persson
Grafisk designer
Webdesigner
lizette@visitkort.se
073-91 41 663

Robin

Robin Stener
Grafisk designer

robin@visitkort.se
073-91 41 666

Marlene

Marlene Stenehäll
Kundtjänst
Fotograf
marlene@visitkort.se
073-91 41 668

Martin

Martin Persson
Grafisk designer

martin@visitkort.se
073-91 41 665

Micke

Micke Rislund
Grafisk designer
IT-tekniker
micke@visitkort.se
073-91 41 661